Essential Teacher Knowledge

Podstawy teoretyczne, wskazówki i pomysły do wykorzystania w klasie, przedstawione na kolorowych stronach i napisane w bardzo przystępnym języku.

Jeremy Harmer ilustruje główne zagadnienia metodyczne poruszane w swojej nowej książce wywiadami z nauczycielami. Ponad 2 godzinny materiał wideo towarzyszący książce na płycie DVD zawiera:

  • prezentacje podstawowych technik nauczania, dzięki czemu widzimy jak teoria działa w praktyce,
  • opinie i pomysły praktykujących nauczycieli.

Essential Teacher Knowledge zapewni doskonałe przygotowanie do Teaching Knowledge Test (TKT). Książka zawiera 110 dwustronicowych rozdziałów, w tym 11 poświęcone jest nauczaniu najmłodszych, a 9 skupia się na metodzie CLIL.

Praktyczny Glossex na końcu książki to połączenie słowniczka z indeksem, które szybko pozwala znaleźć interesujące czytelnika zagadnienie.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony poświęconej książce Essential Teacher Knowledgewww.pearsonELT.com/ETK, na której znajdą Państwo jeszcze więcej informacji o książce, przykładowe strony i nagrania DVD oraz materiały uzupełniające.

 

Podręcznik Essential Teacher Knowledge został już doceniony przez metodyków z całego świata, a jego autor, Jeremy Harmer, zdobył nagrodę przyznawaną corocznie autorom najlepszych publikacji w dziedzinie 
nauczania języka angielskiego.

Przeczytaj recenzję książki opublikowaną przez magazyn
English Teaching Professional.

 

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po