Live Beat (edycja dla szkół językowych)

Live Beat w wersji dla szkół językowych.

Live Beat dla szkół językowych to mniejszy nacisk na egzamin gimnazjalny, a większy - na rozwój naturalnego języka, który nastolatek może wykorzystać na wakacjach czy w codziennej komunikacji z rówieśnikami z innych krajów.

Nowoczesne komponenty

Szkołom językowym, nieobjętym ograniczeniami związanymi z wieloletnimi podręcznikami, proponujemy nowoczesne rozwiązania, które wspierają rozwój kompetencji językowych w tempie i formie dostosowanych do indywidualnych potrzeb współczesnych nastolatków.

MyEnglishLab to łatwa w użyciu platforma online, dzięki której nauczyciel ma możliwość dostosowania realizowanego materiału do indywidualnych potrzeb ucznia. Zaawansowany dziennik ocen automatycznie sprawdza zadania wykonane przez ucznia, pozwalając lektorowi poświęcić czas na analizę wyników i dopasowanie programu zajęć do wiedzy i umiejętności słuchaczy.

Na platformie MyEnglishLab do serii Live Beat słuchacze znajdą m.in.

  • interaktywne zadania,
  • ćwiczenia na wymowę
  • oraz filmy towarzyszące kursowi.

Dowiedz się więcej o Live Beat MyEnglishLab

 

eText to cyfrowa książka ucznia, dostępna na laptopy i tablety. Wersja nauczycielska Teacher's eText zawiera, oprócz interaktywnego podręcznika, także cały materiał wideo, arkusze do kopiowania, testy i notatki dla nauczyciela.

Więcej o Live Beat - edycji dla szkół językowych