Gdzie mogę odebrać zamówienie?

 

 Biała Podlaska
 
Księgarnia Bookland Pokaż na mapie
ul. Narutowicza 38 lok. 10, 21-500 Biała Podlaska
tel: 83 344 39 99
bialapodlaska@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 17.00
Sobota: nieczynne
 Opole
 
Księgarnia Bookland
ul. Ozimska 7, 45-057 Opole
tel. 77 456 56 96
opole@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: nieczynne
 Białystok
 
  Księgarnia Bookland Pokaż na mapie
ul. Legionowa 30/4, 15-281 Białystok
 tel: 85 742 17 60
bialystok@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 17.30
Sobota: nieczynne
 Poznań
 
  Księgarnia Bookland Pokaż na mapie
 ul. Święty Marcin 39, 61-806 Poznań
tel. 61 853 61 82
 poznan@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: nieczynne
 Bielsko-Biała
 
Księgarnia Bookland  Pokaż na mapie
ul. Głęboka 11, 43-300 Bielsko-Biała
 tel: 33 817 09 09
 bielskobiala@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 17.00
Soboty: nieczynne
 Poznań 
 
 Księgarnia Naukowa Pokaż na mapie
ul. Święty Marcin 39, 61-806 Poznań
 tel. 61 852 12 61
 naukowa@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 16.00
Sobota: nieczynne
 Gdańsk - Wrzeszcz
 
Księgarnia Bookland Pokaż na mapie
 Wrzeszcz, ul. Dmowskiego 4
80-243 Gdańsk
 tel. 728 411 070, 728 411 071
gdansk@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Soboty: nieczynne
 Rzeszów
 
  Księgarnia Bookland Pokaż na mapie
ul. Gałęzowskiego 3, 35-074 Rzeszów
tel. 17 862 00 12 
 rzeszow@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 09.00 – 17.00
Sobota: nieczynne
  Gliwice
 
Księgarnia Bookland
ul. Bytomska 7, 44-102 Gliwice
tel. 32 231 71 83
gliwice@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Soboty: nieczynne
  Szczecin
 
Księgarnia Bookland
 ul. Śląska 8, 70-432 Szczecin
 tel. 91 433 44 41
 szczecin@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: nieczynne
  Katowice
 
Księgarnia Bookland
ul. Aleja Korfantego 2, 40-004 Katowice
tel. 32 253 61 95
katowice@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: nieczynne
  Warszawa - Jerozolimskie
 
Księgarnia Bookland
ul. Aleje Jerozolimskie 55, 00-697 Warszawa 
tel. 22 625 41 46
 warszawa.jerozolimskie@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: nieczynne
  Koszalin
 
Księgarnia Bookland
ul. Zwycięstwa 170/2, 75-611 Koszalin
tel. 94 346 26 28
koszalin@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: nieczynne
  Warszawa - Garibaldiego
 
Księgarnia Bookland
 ul. Garibaldiego 4 lok. 14p, 04-078 Warszawa
tel. 22 870 46 46
  warszawa.garibaldiego@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: nieczynne
  Kraków
 
Księgarnia Bookland
ul. Stolarska 8/10, 31-043 Kraków
 tel. 12 430 20 21
 krakow@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: nieczynne
 Warszawa - Kredytowa
 
Księgarnia Bookland
ul. Kredytowa 2, 00-062 Warszawa
 tel: 22 829 55 04
 warszawa.kredytowa@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: nieczynne
  Lublin
 
Księgarnia Bookland 
 ul. Krakowskie Przedmieście 52, 20-002 Lublin
 tel. 81 534 99 83
lublin@bookland.com.pl 
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9.30 – 17.30
Sobota: nieczynne
 Wrocław
 
Księgarnia Bookland
 ul. Odrzańska 8, 50-113 Wrocław
tel. 71 343 09 63
 wroclaw@bookland.com.pl
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: nieczynne