Matura Flashcards - wydanie uaktualnione

Matura Flashcards to wyjątkowa pomoc w przygotowaniu do matury ustnej w formacie obowiązującym od 2012 roku. W skład pakietu wchodzą:

  • komplet 15 dwustronnych kolorowych kart obrazkowych z materiałem do zadań 2 i 3. Do każdego katalogowego tematu maturalnego przygotowaliśmy jedną kartę.
     
  • zestaw 15 kart z propozycjami rozmowy wstępnej oraz zadaniem 1. Do każdego katalogowego tematu maturalnego przygotowaliśmy po jednej karcie, która, oprócz propozycji pytań oraz zadania, zawiera także słowa i wyrażenia, których uczeń może użyć budując wypowiedź.
  • broszura informacyjna, a w niej: szczegółowy opis nowej matury ustnej wraz z kryteriami jej oceny, propozycje ćwiczeń z wykorzystaniem Matura Flashcards, zwroty i wyrażenia przydatne na egzaminie ustnym, pytania do zdjęć, a także przypomnienie najważniejszych słów i zwrotów związanych z każdym z tematów maturalnych.
     
  • płyta CD ze zdjęciami wykorzystanymi na kartach, dzięki której obrazki można wyświetlić w dużym formacie na komputerze, rzutniku czy tablicy interaktywnej.

 

Matura Flashcards to doskonałe uzupełnienie repetytoriów maturalnych oraz testów, pozwalające na skuteczne przygotowanie uczniów także do matury ustnej.

Zakupiłeś Matura Flashcards przed wrześniem 2012?

ZALOGUJ SIĘ i POBIERZ bezpłatnie komplet kart z propozycjami rozmowy wstępnej i zadaniem 1.

 

 

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po