New English Adventure

Seria New English Adventure zabierze dzieci w podróż po magicznym świecie Disneya, w którym czeka je niezwykła przygoda z językiem angielskim. Kurs docenią także nauczyciele i rodzice, ponieważ uwzględnia on realia polskiej szkoły, wymagania programowe, a przede wszystkim zróżnicowane potrzeby pierwszoklasistów.

 

Aż pół miliona polskich dzieci uczyło się angielskiego z serii English Adventure. Zaufaj nam, jesteśmy ekspertami w motywowaniu!

 

 

New English Adventure Starter to idealny kurs dla zerówek, przeznaczony dla licznych grup zróżnicowanych wiekowo (5-i 6- latki). Ilość i typ ćwiczeń jest odpowiednio dostosowana do możliwości dzieci w tym wieku, a liczne piosenki i rymowanki oraz ulubieni bohaterowie Disneya pomagają w przyjemny sposób zapamiętać materiał.

Doskonałe uzupełnienie kursu New English Adventure

Teraz nauczyciele zerówek jak i klas 1-3 szkoły podstawowej mogą urozmaicić zajęcia wprowadzając gry i zabawy z kostką edukacyjną Pearsona. Wielokolorowa kostka z przeźroczystymi kieszeniami zamienia karty obrazkowe i wyrazowe w dziesiątki aktywności i gier.