New English Adventure

New English Adventure to kurs do nauki języka angielskiego w pełni odpowiadający na potrzeby rozwojowe uczniów w klasach 1-3 nowej szkoły podstawowej. Jest materiałem cenionym przez tysiące nauczycieli w Polsce i uwielbianym przez dzieci.

Bogata oferta komponentów, multimediów i bezpłatnych materiałów dodatkowych pozwala nauczycielom na innowacyjne podejście do nauczania i dopasowanie lekcji do zróżnicowanych potrzeb uczniów.

W New English Adventure nauczyciele, uczniowie i rodzice cenią najbardziej:

  • gwarancję realizacji materiału zgodnie z wymogami nowej podstawy programowej,
  • rymowanki, piosenki i gry łączące naukę z zabawą,
  • baśniową oprawę i bohaterów Disneya, dających dzieciom poczucie bezpieczeństwa,
  • cykliczne utrwalanie materiału (rozgrzewki w książce nauczyciela, lekcje powtórkowe po każdym rozdziale w podręczniku i co 2 rozdziały w książce nauczyciela oraz powtórki kumulatywne w zeszycie POWTÓRZ i ZAPAMIĘTAJ),
  • ułatwienie dzieciom opowiadania anglojęzycznym przyjaciołom o polskiej kulturze dzięki nowym lekcjom My country w poziomach 2 i 3.
   

Doskonałe uzupełnienie kursu New English Adventure

Teraz nauczyciele zerówek jak i klas 1-3 szkoły podstawowej mogą urozmaicić zajęcia wprowadzając gry i zabawy z kostką edukacyjną Pearsona. Wielokolorowa kostka z przeźroczystymi kieszeniami zamienia karty obrazkowe i wyrazowe w dziesiątki aktywności i gier.