Pearson English Kids Readers

Penguin Kids


 

©Disney/Pixar

Dzięki współpracy z Disneyem udało nam się stworzyć niepowtarzalne lektury dla najmłodszych. Niezwykłe historie wraz z pięknymi ilustracjami Disneya sprawiają, że bohaterowie ożywają na kartkach książek, a dzieci chętnie czytająo swoich ulubionych bajkowych bohaterach.

Poziom lektur można dopasować do możliwości uczniów, tak aby czerpali radość z czytania i obcowania nie tylko z postaciami Disneya, ale również językiem angielskim.
 


Nowa seria książeczek Roalda Dahla

Przedstawiamy pięknie ilustrowaną nową serię 7 książeczek autorstwa Roalda Dahla. Wiele tytułów tego międzynarodowej sławy autora otrzymało status bestsellera, jak również doczekało się ekranizacji filmowych lub przedstawień teatralnych.
 

 

Posłuchaj, co mówią dzieci o książkach z serii Penguin Kids.

 


Penguin Kids CLIL

Seria książek Penguin Kids CLIL (Content and Language Integrated Learning) została przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach ciekawych świata, pragnących poznawać otaczającą ich przyrodę i zjawiska. Odpowiednio dopasowane poziomy zaawansowania i piękna oprawa graficzna pomaga najmłodszym szybko zrozumieć czytane teksty, co zaszczepia w nich poczucie sukcesu i uczy radości z czytania w języku obcym.

Oddajemy w Państwa ręce 18 tytułów o 6 poziomach trudności.

Więcej informacji o serii Penguin Kids CLIL mogą się Państwo dowiedzieć czytając wywiad z edytorką Pearson Melanie Williams.

Dowiedz się więcej...Wspólne czytanie z dziećmi lub odtwarzanie nagrań ze strony www.pearsonELT.com/penguinkids poszerza zakres słownictwa i integruje język angielski z wiedzą z innych obszarów edukacyjnych, otwierając dzieci na świat.

Dla nauczycieli dostępne są materiały do kopiowania.

www.pearsonELT.com/penguinkids