Roadmap


 

Roadmap to ośmiopoziomowy kurs general English dla studentów
i osób dorosłych, który koncentruje się na szybkim i skutecznym rozwoju płynnej
i poprawnej komunikacji, uwzględniając współczesne trendy w nauczaniu
oraz zróżnicowane potrzeby zarówno grup, jak i indywidualnych uczniów.

 

Roadmap zapewnia lektorom pełen komfort pracy dzięki dwóm ścieżkom pracy z kursem.

 

Ścieżka Fast track, przewidziana na 70-90 jednostek lekcyjnych, koncentruje się na rozwoju wszystkich sprawności z naciskiem na komunikację.             Ścieżka Extended Route, przewidziana na kursy do 120 jednostek lekcyjnych, pogłębia rozwój sprawności czytania, słuchania i pisania.

 

Każda lekcja to mnóstwo okazji do ćwiczenia mówienia. Sekcje English in Action skupiają się na funkcjach językowych. Sekcje Listening i zabawne filmy The Roadmap Report oferują niezliczone przykłady użycia słownictwa i gramatyki w praktyce, jak również poprawnej wymowy.

 

Roadmap stawia na skuteczność. Materiał Check and Reflect pomaga słuchaczom w powtarzaniu materiału z całego rozdziału i eliminacji ewentualnych błędów. Grammar bank i Vocabulary bank dostarczają dodatkowej dawki zadań utrwalających.

 

Ciekawe i aktualne tematy zachęcają uczniów do regularnej nauki, a wspierające kurs ćwiczenia online oraz aplikacja do nauki umożliwiają im naukę języka również poza regularnymi lekcjami.

 

Roadmap to przyjazne materiały dla ucznia i lektora. Scenariusze lekcji w Teacher’s Book wsparte są jasnymi instrukcjami i pomysłami na wykorzystanie zawartych w podręczniku aktywności i dodatkowe prace domowe. Dla lektorów opracowanych zostało aż 9 arkuszy z ćwiczeniami do kopiowania na gramatykę, słownictwo i komunikację.