Today! (edycja dla szkół językowych)

Today! edycja dla szkół językowych to dodatkowe możliwości maksymalizacji efektów nauczania!
 

Seria Today! dla szkół językowych dostępna jest na czterech poziomach zaawansowania:

Today! Starter - poniżej A1
Today! 1 - A1
Today! 2 - A2
Today! 3 - A2+

Zobacz przykładowe materiały

W parze ze sprawdzoną metodyką, Today! dla szkół językowych oferuje także bogaty wachlarz rozwiązań umożliwiających indywidualizację w ramach prowadzonego kursu:

  • MyEnglishLab to nowoczesny zeszyt ćwiczeń Today! dostępny online.

    Dzięki wykorzystaniu MyEnglishLab, nauczyciel ma możliwość dostosowania realizowanego materiału do indywidualnych potrzeb ucznia, a zaawansowany dziennik ocen automatycznie sprawdza zadania wykonane przez ucznia i pozwala nauczycielowi dostosować zajęcia do mocnych i słabych stron dzieci.

Więcej o MyEnglishLab

  • Student's eText jest interaktywną wersją książki ucznia. Dzięki atrakcyjnej formie, grom powiązanym z treścią lekcji oraz zintegrowanemu materiałowi audio i wideo, Student's eText zwiększa atrakcyjność zajęć i motywację uczniów do nauki.
     
  • Teacher's eText to kompletne narzędzie do pracy z tablicą interaktywną lub komputerem, które pozwala nauczycielowi przygotowywać i prowadzić zajęcia w sposób efektywny i atrakcyjny. Oprócz pełnej zawartości interaktywnego podręcznika, Teacher's eText zawiera także komplet materiałów do kopiowania dla nauczyciela, artykuły metodyczne oraz testy diagnostyczne.
Dowiedz się więcej o serii Today! dla szkół językowych